יעוץ משכנתא


צור קשר עם אלי כרמי - יועץ משכנתא

משכנתא הינה מוצר אישי המותאם לצרכים וליכולות שלכם.
אשמח אם תוכלו להשאיר לי פרטים ולציין בקצרה את
בקשתכם ואחזור אליכם בהקדם.

שם*:
אימייל*:
טלפון*:
הודעה:לעמוד הראשי המלצות על אלי כרמי - יועץ משכנתא

משפחת רובס:
"הגענו דרך המלצה של חברה טובה. קיבלנו שירות מעולה ויעיל, יחס אדיב, תמהיל מצוין והסבר ממצה. המלצנו לכל החברינו והמכרינו. תודה רבה."
דני רובס ואילאיל תמיר רובס, גבעתיים

משפחת גרונסטדת:
תהליך היעוץ איתך עזר לנו להבין את המסלולים והמשמעויות של כל שלב במשכנתא ואנו יודעים למספר שנים קדימה מה יהיו סדרי העדיפויות שלנו בסילוקים העתידיים.
ההתעקשות שלך כיועץ דווקא במקומות בהם היינו חסרי סבלנות עזרה לנו מאד. פקחת את עינינו בנוגע לסדר גודל של ההלוואה. היכולת שלך להראות לנו את ה"עתיד" של התשלומים עזרה לנו מאד.
בזכותך החלטנו למכור את הבית ולא להשכירו. נתת לנו תחושת ביטחון. אתה איש יקר, רציני ומקצועי. אנחנו מודים לך מאד.
נטלי ואורן גרונסטדת, כרמיאל

משפחת פרץ:
לאחר התלבטות קשה בין מספר יועצים וחברות ייעוץ איתם נפגשנו קיבלנו
המלצה מחברה מאוד קרובה שאמרה: "אם כבר יועץ אז רק את אלי כרמי"
שמענו בקולה ומאז חשנו הקלה רבה. מירושלים הגענו לתל אביב וכבר בפגישה הראשונה הבנו על מה מדובר. יועץ מקצועי ויסודי בצורה בלתי רגילה, ונוסיף לכך גם את היחס האישי והאכפתיות, קיבלנו יועץ מושלם.
בסופו של דבר עניין אותנו "המוצר הסופי" שזהו תמהיל המשכנתא. קיבלנו את המוצר הטוב ביותר שרק יכולנו לבקש, ובנוסף גם הדרכה וייעוץ אישי על המשך ההתנהלות בתשלומי ומסלולי המשכנתא וכן בחיים הפרטיים – כלכליים.
מומלץ בחום ובהערכה רבה.
אילנית ויוסי פרץ, ירושלים

משפחת פרבר:
אלי שינה את כל צורת החשיבה שלנו על משכנתא. ביצענו מיחזור משכנתא וחסכנו מעל ל- 60,000 ש"ח. שירות מהיר מקצועי ואיכותי. עצותיו, שליטתו בנתונים והכרתו את שוק המשכנתאות סייעו לנו מאד ותרמו רבות להשגת תנאים טובים מול הבנקים השונים.
עמרי ושרון פרבר, כפר יונה

משפחת סוסקין:
לקחתי משכנתא גבוהה והיה לי חשוב לקבל אישור עקרוני ותנאים טובים תוך זמן קצר. תוך פחות משבועיים אלי סיים להכין את כל הנתונים, לבנות תמהיל, להעביר את הניירת לבנקים לקבל אישור עקרוני, עם ריביות טובות ולהצטרף אלי לפתיחת תיק בבנק. רק ההנחה בפתיחת התיק חסכה לי כ- 3500 ש"ח.
הרגשתי שהידע הנרחב של אלי בכלכלה בכלל ובמשכנתאות בפרט איפשרו לו לבנות לי תמהיל שמתאים גם למצב במשק וגם למצבי האישי.
גם לאחר תהליך הייעוץ אלי ממשיך לתמוך וללוות אותי מול הבנקים ובכך מסייע לי מאד גם בזמן שהותי בחו"ל במסגרת עסקיי הפרטיים.
ריימונד סוסקין, קדימה

משפחת ראובני:
הגענו לאלי באמצעות האינטרנט ובאופן טבעי קצת חששנו להתייעץ בנושא כה חשוב עם אדם שלא קיבלנו עליו המלצות. לאחר הפגישה הראשונה בה הכרנו את אלי וקיבלנו הסבר מפורט החשש התפוגג.
אלי ערך לנו סימולציות רבות שכללו כניסה לפרטים ולתרחישים שונים, הסביר לנו על שיטת ההלוואות והכניס אותנו לעולם המושגים המורכב של הלוואות המשכנתא.
לאחר הפגישה הראשונה היינו בטוחים כי אלי הוא האיש לבצע עבורנו את העבודה.
האמינות, אורך הרוח, המקצועיות, האדיבות והזמינות הגבוהה, הן בפגישות והן בשיחות טלפון בשעות לא שגרתיות היו ההמשך הישיר לרצינות שהוא הפגין החל מהפגישה הראשונה.
בהשוואה להצעות אחרות שהיו לנו, עבודתו המעולה של אלי מול הבנקים חסכה לנו לבסוף עשרות אלפי שקלים בהחזר המצטבר (ולא רק בגלל הריבית הנמוכה).
כמו כן קיבלנו אופציות רבות לקיצור הלוואה ונחסך מאיתנו כמעט לגמרי לשלם את עלות פתיחת התיק (קיבלנו הנחה של 85%!).
בנוסף, אלי פנה באופן אישי לבנקים השונים וניהל עבורנו מו"מ להשגת ההצעה הטובה ביותר דבר שחסך לנו המון זמן וכאב ראש.
ללא ספק, האיש חי ונושם משכנתאות.
נשמח להמליץ על אלי כרמי לכל דורש.
תהילה ואייל ראובני, רמת גן

משפחת עראמי:
ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו הרבה על הליווי המקצועי והאמין שהגשת לנו לפני ובמהלך תהליך רכישת הדירה.
כזוג שאינו מבין הרבה ברזי החישובים בעניין המשכנתא ומתוך עולם הידע הזה שאינו מוכר לנו החלטנו בעקבות המלצה חמה שקיבלנו לפנות אליך שתסייע לנו בתהליך.
הגעת לביתנו למספר פגישות אשר במהלכן ה"ענן הסבוך" שנקרא משכנתא התבהר וזכינו לקבל ממך יחס מקצועי, סובלני ואכפתי לאורך כל הדרך. בכל השלבים הרגשנו בטוחים ושיש לנו על מי לסמוך.
תודה רבה מעומק הלב על אדיבותך ויחסך הרציני מתוך ידע ומקצועיות.
בהצלחה רבה בהמשך דרכך.
פרי ואלי עראמי, ראש העין

משפחת בן חמו:
לאחר התלבטויות וחששות לבחירת חברת ייעוץ או יועץ אישי בהחלטה חשובה בחיים כמו "המשכנתא" שמחנו מאוד על בחירתנו באלי, יועץ אישי בכל מובן המילה. יחס אישי אמין ומקצועי המתבטא בהבנת יכולות פיננסיות שלנו ובהתאמה ספציפית של תמהיל המשכנתא לנו.
קיבלנו תשובה מקצועית וברורה לכל שאלה ובפרק זמן קצר. קיבלנו שירות ברמה גבוהה. ההתקשרות הייתה מאד נוחה בין אם ע"י סמס, אימייל, או מענה טלפוני גם מחוץ לשעות העבודה השגרתיות.
לאחר בניית התמהיל בשלב המשא ומתן בין הבנקים קיבלנו עדכונים כל יום על ההתקדמות ושקלנו ביחד איך להמשיך לפעול.
בזכות אלי עברנו תהליך מאוד מורכב בצורה ברורה ,מובנת ומאוד נוחה.
ממליצים בחום.
רונן וחלי בן-חמו, רחובות

משפחת אברמסון:
אלי כרמי הפך את לקיחת המשכנתא מתהליך מפחיד שמחוץ לידינו לתהליך סדור שאנו מבינים אותו ושולטים בו.
בזמן קצר וביעילות אלי עזר לנו לקחת הלוואה ריאלית, בתמהיל המתאים לנו, תוך ראייה מפוכחת לעתיד. הקשר עם אלי לא נגמר - כיועץ, הוא עומד לרשותנו גם לאחר קבלת המשכנתא, וזה נותן לנו בטחון גם להמשך הדרך. תודה!
קיבלנו ממך יחס אישי בדרך ארץ- היותך רגוע ונעים עוזרת לתהליך אל מול הבנק. העובדה שההתנהלות היא חברית, שוטפת, הדדית, ישירה- מאד תורמת להרגשה הטובה ולתהליך. גם העמידה בזמנים שרצינו היתה מצוינת, כשהמגבלה היתה אנחנו ולא שום דבר אחר. שיחת ה"סיכום" לפני פתיחת התיק מאד עוזרת לאחר מכן בתהליך פתיחת התיק. מקווים שגם כשתצמח ותתרחב תצליח לשמר את היחס האישי, זה הייחוד שלך וזה מה שהכי חשוב כאן.
סיון ומירון אברמסון, רחובות

משפחת הלוי:
אלי מעניק שירות אישי, מקצועי, רב-נסיון, יעיל וזמין בכל עת.
שירות בעל חשיבות עליונה בלקיחת המשכנתא, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.
ירון ועינת צלניקר הלוי, רעננה

משפחת שוורץ:
שמי עדי שוורץ, רו"ח, MBA. נעזרתי בשירותיו של אלי כרמי בייעוץ לנטילת משכנתא בשלהי 2010. מעולם לא הבנתי איך אפשר לסמוך על יועצי המשכנתאות מטעם הבנקים לאור יחסי התלות שלהם בבנק והאינטרס המובהק שלהם למקסם את ריווחי הבנקים. לאור ניסיוני בפיננסיים ומחסור בזמן פנוי הבנתי שאני צריך ייעוץ ממומחה בתחום עם ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. מצאתי את שירותו של אלי כרמי ברמה הגבוהה ביותר עם מחויבות גבוהה לשירות מקצועי, אמין ותוצאות מקסימאליות.
עדי ודנה שוורץ ראשון לציון

משפחת קטלן:
אנחנו שמחים שיצא בחלקנו להכיר איש מקצוע רציני שיודע את תחום המשכנתאות בצורה פרטנית, איש שירות שזמין כל הזמן, נעים הליכות, סובלני, אשר גורם לך להבין את כל התהליך מנקודת מבט שלך, אין ספק שנשתמש בשירותיו בעתיד, כמו כן, אין ספק שזו הייתה החלטה נבונה להשתמש בשירותיו של אלי כרמי.
שלומי וליאת קטלן, תל אביב.

משפחת אמירה
אלי יקר, תודה על השרות המהיר, הנאמנות, היושר והידע הרחב בתחום היעוץ. תודה על שחסכת לנו כסף רב. תודה על האכפתיות ומהירות התגובה שלך.
במפגש היכרות קצר ויעיל גרמת לנו להינות מהתהליך הקשה וחסכת לנו זמן יקר. על כל זה תודה מכל הלב.
באהבה רבה, משפחת אמירה, כפר יונה.

מיכל הופמן:
לאורך כל תהליך לקיחת המשכנתא הייתה לי הרגשה שיש באפשרותי להתייעץ עם אלי ולקבל את חוות דעתו, כמו כן הרגשתי שאכפת לו מכל התהליך, ושהוא עושה את מיטב יכולתו על מנת לסייע לי בקבלת המשכנתא על הצד הטוב ביותר.
השירות שקיבלתי היה מצוין וענה על כל צרכי.
מיכל הופמן בני ברק

משפחת יוסף:
לפני מספר חודשים רכשתי דירה חדשה לראשונה בחיי. מעבר לשיקולי בחירת הדירה, הדבר החשוב ביותר הוא ללא ספק בניית הרכב המשכנתא וביצוע המשא ומתן עם הבנקים לצורך קבלת ריביות אופטימליות.
כעובד בחברת היי טק הזמן הפנוי אינו רב ואינו מאפשר לימוד מעמיק של הנושא, מהות המסלולים, ההבדלים והיתרונות והחסרונות של כל מסלול.
בעקבות המלצה פניתי לאלי כרמי. התקיימה פגישה בלתי מחייבת בביתי ולאחר שנוצר החיבור הראשוני החלטתי להמשיך בהתקשרות עסקית.
הפגישות (כשלושה במספר, לא כולל הפגישה הסופית בבנק לצורך פתיחת תיק המשכנתא) נערכות בבית הלקוח/מקום העבודה, דבר המאפשר גמישות רבה יותר. במהלך פגישות אלו נבנה הרכב המשכנתא בהתאם לצרכים הפרטיים שלנו. כאשר כמומחה בתחום, אלי מציף מידע לגבי כל אחד מאותם שיקולים, דבר המאפשר קבלת החלטה "בעיניים פקוחות".
לאחר קביעת מסלול המשכנתא, מתחיל שלב המשא ומתן, שלב אשר בדר"כ גוזל זמן רב. גם חלק פחות נעים זה מנוהל על ידי אלי עד אשר מגיעים להצעות הסופיות מהבנקים.
לאחר בחירת הבנק, אלי מצטרף לפתיחת תיק המשכנתא בבנק, דבר אשר יוצר "שקט" במהלך הפגישה.
ממליץ בחום על אלי כיועץ משכנתא בגלל הסיבות הבאות:

  1. פגישות אישיות במיקום עפ"י בחירת הלקוח.
  2. התאמת הרכב המשכנתא בהתאם לצרכים האישיים
  3. הליכה "בעיניים פקוחות" לשלב המשא ומתן עם הבנקים.
  4. התערבות במשא ומתן רק בשלב קבלת ההחלטות, לאחר קבלת הריביות הסופיות.
  5. תקשורת טובה ברמה אישית וקו פתוח לכל שאלה בכל יום.
  6. המשך ליווי טלפוני, במידת הצורך, גם לאחר לקיחת המשכנתא.

ליאור והילה יוסף, תל אביב


 

 לעמוד הראשי