יעוץ משכנתא


צור קשר עם אלי כרמי - יועץ משכנתא

משכנתא הינה מוצר אישי המותאם לצרכים וליכולות שלכם.
אשמח אם תוכלו להשאיר לי פרטים ולציין בקצרה את
בקשתכם ואחזור אליכם בהקדם.

שם*:
אימייל*:
טלפון*:
הודעה:לעמוד הראשי מי אני?

יועץ משכנתא אלי כרמישלום, שמי אלי כרמי ואני מודה לך על ביקורך באתר.
הייתי מעוניין לספר לך בקצרה על עצמי ועל ניסיוני.
אני בעל תואר שני במינהל עסקים עם התמחות במימון ובנקאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
חשיפתי ל"עולם המשכנתאות" החלה בשנת 2003 במהלך עבודתי בבנק מוביל בתחום
המשכנתאות.

במסגרת תפקידי בבנק ניתנה לי האפשרות לעסוק בתחומים שונים בענף המשכנתאות. עבודתי כללה עיסוק במשכנתאות חדשות, במשכנתאות קיימות, ביטוחי משכנתא וכן במיחזורי משכנתא. בנוסף, טיפלתי גם בהסדרים עבור לקוחות שהיו בפיגורים בתשלומי המשכנתא.
הטיפול בקשת רחבה של נושאים בתחום המשכנתאות בבנק איפשר לי להבין את המערכת הבנקאית, דרכי הפעולה שלה, מורכבותה וצרכיה השונים.
הימצאותי בתווך בין דרישותיו וצרכיו של הבנק מחד אל מול יכולתו הפיננסית של הלקוח מאידך תרמו לי רבות להבנת מורכבות "מוצר המשכנתא" והעשירו את ניסיוני במידה רבה.  
לצערי, לא פעם נתקלתי בטעויות רבות שנעשו בקרב הלקוחות בבואם לקחת משכנתא. טעויות אלו ומשמעויותיהן התגלו לרוב בדיעבד וזאת כאשר ההחזר החודשי "קפץ" משמעותית או כאשר הלקוחות ביקשו לערוך שינויים במסלולי המשכנתא שלהם.

פעמים רבות שמעתי מהלקוחות תלונות על המשכנתא שלהם בעודם מסבירים, כי כאשר לקחו את המשכנתא הם לא הבינו את המשמעות העתידית על ההחזר החודשי שלהם, את הגידול ביתרה לסילוק שהתבטאה בקרן וההצמדה עליה, ואת סך התשלומים אותם הם ייצטרכו לשלם לבנק בשנים הבאות.
עד היום זכורה לי שיחה שניהלתי עם לקוח פוטנציאלי של הבנק. לא היה מדובר בלקוח "רגיל". הלקוח היה רו"ח ושותף באחת מ- 4 חברות רואי החשבון הגדולות והמובילות בארץ. בסיום השיחה הוא אמר לי את המילים הבאות: "אני בא מהתחום ואיני מכיר ומבין את המסלולים שהסברת לי עכשיו, אם אני לא מבין את זה... מה עושה אדם שלא בא מהתחום כמוני...?"
שיחה זו נחרטה בזיכרוני ומילותיה המשיכו להתנגן במוחי עוד זמן רב. לאחר שיחה עם אותו רו"ח ומאות לקוחות איתם דיברתי במהלך עבודתי בבנק הבנתי את חשיבות הצורך ביעוץ חיצוני ואובייקטיבי ללקוחות. יעוץ שיוכל לעשות עבורכם הלקוחות את מה שאתם לעיתים רבות לא יודעים ולא תמיד מבינים. יעוץ שיסביר את המשמעויות, ימנע את הטעויות ויתאים את המשכנתא לצרכים שלכם ולא לצרכי הבנק. חשוב לזכור כי במשכנתא של מאות אלפי ש"ח מחיר הטעות הוא גבוה לכן כה חשובה ההבנה שלכם לגבי התחייבויותיכם מול הבנק.

כשסיימתי לעבוד בבנק עברתי לשוק ההון. במשך מספר שנים עבדתי כמנהל תיקי לקוחות בכיר בחברת יעוץ לחברות הנסחרות בבורסה הישראלית ומקצתן גם בנאסד"ק וב- AIM .
בתקופת עבודתי בשוק ההון התבקשתי לא פעם לתת יעוץ משכנתא למשפחה, חברים וחברים של חברים. הפידבק החיובי שקיבלתי מהם יחד עם הערך הרב שהם שקיבלו כתוצאה מהיעוץ עימי חיזקו את החלטתי לעבור לתחום יעוץ המשכנתאות באופן עצמאי ולמנוע טעויות מיותרות ויקרות לאנשים.

החל משנת 2009 הקמתי עסק עצמאי בו אני מעניק שירותי יעוץ ליווי ותמיכה לחברות עסקיות בתחום האשראי העסקי וללקוחות פרטיים בהלוואות משכנתא ובהלוואות לכל מטרה.

אשמח לתרום לכם מניסיוני וידיעותיי ולאפשר לכם לבצע את העסקה, שככל הנראה תהיה הגדולה בחייכם, בצורה הטובה והמתאימה ביותר לצרכיכם. יעוץ זה יחסוך לכם כסף רב, הרבה כאב ראש, הוצאות מיותרות וטעויות יקרות.

אתם מוזמנים לפנות אליי ולהתייעץ איתי בכל שאלה.

בברכה,
אלי כרמי לעמוד הראשי